fbpx
 
МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ
НОВІ СУБ-ФЕСТИ
 

 

Конкурс краси особистості «Перша Леді»


«Перша Леді» – це перший загальнонаціональний конкурс краси особистості в Україні.

Півфінал конкурсу за участі всіх переможниць регіональних етапів відбувається під час фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка», а фінал – у одному з регіонів України.

Під час конкурсу красуні виходять на подіум, щоб виграти заповітну мрію – стрічку й ексклюзивну корону «Перша Леді».

Із відібраними під час регіональних етапів конкурсу дівчатами займаються професійні хореографи, фітнес-інструктори, режисер-постановник, фотографи тощо.

Куратор (співзасновник) конкурсу:
Володимир Заверуха
+38 050 377 59 84

miss_tern@mail.ru

«Квест-фестиваль»


Що таке квест? – Це коли ти отримуєш завдання, твій мозок працює на повну потужність, ти намагаєшся зрозуміти, і тут – бінго! Ти знаєш, що робити, куди бігти, й ти біжиш. Ось, позаду залишається перше завдання, потім друге, третє. Суперники/ці дихають тобі в спину, наступають на п’яти, треба поспішати! Останнє завдання – і ось вона, жадана перемога. Ти зміг, ви змогли!

Квест – це море незабутніх вражень. Лови хвилю драйву разом із нами на Студреспубліці!

Куратор суб-фестивалю:
Ігор Журбенко
+38 099 174 22 34

 

«Студентська мафія»


Коли твої очі відкриті, ти бачиш перед собою 10 дивних осіб, що зібрались за столом у пітьмі. Ти закриваєш очі, ведучій/а каже: «Почалася ніч», і ти поринаєш у магічний світ гри «Мафія».

Учасниками/цями є перемож(ни)ці регіональних турнірів, а також заздалегідь онлайн-зареєстровані гравці/чині.

Всеукраїнський турнір із «Мафії» традиційно буде проводитися під час фіналу Студреспубліки.

Куратор суб-фестивалю:
Дмитро Томенко
  
+38 066 424 85 71
   dimadiamond12@gmail.com

 

«Фестиваль аматорського відео»


Ти невизнаний Тарантіно чи можливо Довженко-початківець або юна Кіра Муратова? Твій талант неодмінно має бути розкритим!

Приїжджай на Студреспубліку, бери участь у Фестивалі аматорського відео: знімай короткий метр, заяви про себе на всю студентську країну та світ. Залиш свій слід в історії!

Кураторка суб-фестивалю:
Руслана Дзюба
+38 095 309 64 90
ruslana.dziuba@gmail.com

 

«Фото-конкурс»

Фотограф(к)и – це чарівники/ці, що вміють зупинити прекрасну мить і зберегти її на віки. Студреспубліка складається саме з таких миттєвостей, тому, очевидно, що без вас – ніяк.

Хочеш позмагатися з іншими фото-чарівниками/цями у мистецтві відтворення магії кадру? – Хапай свій фотоапарат, адже Студреспубліка чекає на твої шедеври!

Кураторка суб-фестивалю:
    Руслана Дзюба
    +38 095 309 64 90
    ruslana.dziuba@gmail.com

 

«Нічна туса»

Із настанням сутінків Студреспубліка починає жити іншим, нічним життям. Ритм, рух зливаються в мелодію ночі, що несе нас подалі від усіх переживань минулого дня, в обрії майбуття.

Тільки при місячному світлі в рамках програми в режимі нон-стоп будуть проведені різноманітні активності для молоді:

        • DJ-, PJ- й MC-батли;
        • нічний Open Air.

І ще багато цікавого та незабутнього!
Залиште сон у спокої, дихайте життям Студреспубліки на повну!

Куратор суб-фестивалю:
Олег Самоліч
+38 068 564 23 54
soundsofallegro@gmail.com

 

«Інтелектуальні ігри»

Пам’ятаєш слова, з яких починається гра «Що? Де? Коли?» – «Вся наша жизнь – игра». Більш того, ця гра – інтелектуальна. На Студреспубліці знають це, тому суб-фест «Інтелектуальні ігри» вже давно став традиційним.

Доведи свою ерудованість, позмагайся у всезнайстві з іншими громадянами Студреспубліки!

Куратор суб-фестивалю:
Максим Караулов
+38 063 368 75 88
maxkaraulov@ukr.net

 

«Глоубел флешмоб»

Флешмоб на Студреспубліці цього року стане ще масштабнішим та оригінальнішим! І це буде твоя заслуга! Адже що може бути прикольніше, ніж людина, яка робить дивні речі? – Тільки купа людей, які одночасно роблять дивні речі.

Ти зможеш одночасно вигадувати, організовувати та діяти. Твоя фантазія та твоє бажання допоможуть не тільки розважитись, але й перемогти тобі на Студреспубліці. Комусь це здається божевільним, когось шокує, когось навіть збуджує – але в усьому цьому ти братимеш участь! «Глоубел флешмоб» чекає на тебе! Готуйся, буде гаряче!

Куратор суб-фестивалю:
Богдан Хоменко
+38 068 182 31 68

 

Music Live Awards

studmusРаз, два, три, чотири – поїхали! Пісню якого гурту ти наспівуєш? Нумо співати разом. Обери сам під музику якого гурту ковбаситись на Студреспубліці. Music Live Awards дає тобі можливість онлайн-голосуванням обрати саме ту музику, яка не виходить у тебе з голови, яку ти бажаєш почути на мульти-фесті! Цього року акцент на соціальній складовій текстів і музики!

 

Куратор суб-фестивалю:
Артем Ніколенко
+38 095 258 28 95
aenikolenko@gmail.com

 

 

 

 

 

«Кубок КВН»

КВН… напевно вже давно нікому не потрібно роз’яснювати, що таке КВН. Це легендарна гра, в яку так полюбляє грати молодь. Щороку на Студреспубліку приїжджають найкращі КВН-команди України та змагаються за «Кубок КВН».

КВН – це гра мільйонів, це твоя гра. Тож збирай свою команду кмітливих і гайда на Студреспубліку!

Куратор суб-фестивалю:
Олександр Шиков
+38 050 040 65 82
aleksandr.shykov97@gmail.com

 

«Містер Студреспубліки»

pimgpsh_fullsize_distrЧи можна виміряти чоловічу красу в сантиметрах? – Звісно, ні!
Агов, громадяни Студреспубліки, не згайте свій шанс обрати Містера Студреспубліки. Це не просто конкурс краси, це – море харизми, сили, тестостерону. Як обрати з них кращого – вирішувати вам. 

Куратор суб-фестивалю:
Владислав Павлюк
+38 066 352 89 10
vladpavluyk7@gmail.com

 

 

 

 

«Денна туса»

denna(1)«Денна туса» або, як раніше її називали республіканці – «Битва міст», і, що важливо – не без причини. Вся справа в тому, що протягом дня пляж можна порівнювати з Куликовською битвою, адже кожен регіон намагається стати чемпіоном із серйозних та одночасно безглуздих активностей. У форматі туси проходить величезна кількість естафет, боїв, запливів, забігів… Треба тільки бути у гарному гуморі, мати бажання ще раз потрапити у дитинство (або залишитись у ньому ще на деякий час) і команду однодумців/иць!

Куратор суб-фестивалю:
Роман Калашник
+38 066 942 88 94

 

«Дебати»

Бажаєш вміло та переконливо представляти свої погляди та доводити власну точку зору? Дебати – це саме те, що тобі потрібно! Якщо ти цілеспрямований/а і креативний/а, якщо ти вмієш бути переконливим/ою або хочеш цьому навчитися – вступай у наші лави! Не гай часу, проходь онлайн-реєстрацію, обирай «Дебати», адже Студреспубліка вже незабаром.

Кураторка суб-фестивалю:
Тетяна Лаговська
+38 097 576 35 21
t_lagovska@i.ua

 

 

 

«Леся-фест»

«Леся-фест» – це суб-фестиваль імені геніальної Лесі Українки – для літераторів/ок нового покоління!

Літератор(к)и, під час «Леся-фесту» ви зможете виразити себе, відкритися всім і показати усе те, чого, можливо, більшість не бачила й не чула до цього. Ми даємо шанс кожному/ій, скористайтеся ним – не проґавте!

Кураторка суб-фестивалю:
Анастасія Бридихіна
+38 095 100 04 35
nasty.bruduhina@gmail.com

 

«Татлін-фест»

Через витвори образотворчого мистецтва художники/ці притягують погляд до найважливіших питань людства і життя окремої людини. Мистецтво – безперечний рушій цивілізаційних змін у світі.

«Татлін-фест» – подія творчості та натхнення, де креатор(к)и створюватимуть арт прямо на фіналі Студреспубліки. Будь-що може бути предметом, суб’єктом й об’єктом мистецтва. 2 номінації: пленер і графіті.

Кураторка суб-фестивалю:
Тетяна Лаговська
+38 097 576 35 21
t_lagovska@i.ua

 

«Робо-фест»

«Робо-фест» — один із тих важливих майданчиків, на якому Ви матимете змогу показати на огляді інновацій свої та свого вишу хай-тек прибамбаси, продемонструвати вправність у керуванні квадрокоптерами і позмагатися за звання «Робокопа ХХI ст.»

Куратор суб-фестивалю:
Ярослав Козяр

+38 097 750 17 35
yaroslawkozgar@gmail.com

 

 

 

«Добрі люде»

Суб-фест для людей довгої доброї волі, відповідальних пасіонаріїв/й, волонтерів/ок, альтруїстів/ок і просто соціально активних, небайдужих громадян. Змагаймося у добрих справах?

Кураторка суб-фестивалю:
Марія Корабельнікова
+38 099 922 32 00
mariakorabelnikova790@gmail.com

 

 

«Екстер-фест»

Суб-фестиваль імені відомої на весь світ української дизайнерки Олександри Екстер – це платформа для створення нового прогресивного дизайну та моди. «Екстер-фест» має 2 складові: дизайн одягу та дизайн території Студреспубліки.

 

Куратор суб-фестивалю:
Іван Гончаров
+38 063 398 82 75

 

«Настільні ігри»

Це змагання у найкрутіших настільних іграх. Зараз передбачені турніри з популярних ігор: шахи, «Монополія»/спортивний покер, «Аліас».

Куратор суб-фестивалю:
Ярослав Козяр

+38 097 750 17 35
yaroslawkozgar@gmail.com

 

 
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь