fbpx
 
МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ
 

 

«Інтелектуальні ігри»

Пам’ятаєш слова, з яких починається гра «Що? Де? Коли?» – «Вся наша жизнь – игра». Більш того, ця гра – інтелектуальна. На Студреспубліці знають це, тому суб-фест «Інтелектуальні ігри» вже давно став традиційним.

Доведи свою ерудованість, позмагайся у всезнайстві з іншими громадянами Студреспубліки!

Кураторка суб-фестивалю:
Марина Мякенька
+38 050 844 21 62
alwayshungrymyak@gmail.com

«Глоубел флешмоб»

Флешмоб на Студреспубліці цього року стане ще масштабнішим та оригінальнішим! І це буде твоя заслуга! Адже що може бути прикольніше, ніж людина, яка робить дивні речі? – Тільки купа людей, які одночасно роблять дивні речі.

Ти зможеш одночасно вигадувати, організовувати та діяти. Твоя фантазія та твоє бажання допоможуть не тільки розважитись, але й перемогти тобі на Студреспубліці. Комусь це здається божевільним, когось шокує, когось навіть збуджує – але в усьому цьому ти братимеш участь! «Глоубел флешмоб» чекає на тебе! Готуйся, буде гаряче!

В.о. кураторки суб-фестивалю:
Марія Корабельнікова
+38 099 922 32 00

 

Music Live Awards

studmusРаз, два, три, чотири – поїхали! Пісню якого гурту ти наспівуєш? Нумо співати разом. Обери сам під музику якого гурту ковбаситись на Студреспубліці. Music Live Awards дає тобі можливість онлайн-голосуванням обрати саме ту музику, яка не виходить у тебе з голови, яку ти бажаєш почути на мульти-фесті! Цього року акцент на соціальній складовій текстів і музики!

 

Куратор суб-фестивалю:
Артем Ніколенко
+38 095 258 28 95
aenikolenko@gmail.com

 

 

 

 

 

«Кубок КВН»

28559_26-07-10_18-03-54kubok kvn logo 3КВН… напевно вже давно нікому не потрібно роз’яснювати, що таке КВН. Це легендарна гра, в яку так полюбляє грати молодь. Щороку на Студреспубліку приїжджають найкращі КВН-команди України та змагаються за «Кубок КВН».

КВН – це гра мільйонів, це твоя гра. Тож збирай свою команду кмітливих і гайда на Студреспубліку!

Кураторка суб-фестивалю:
Марія Корабельнікова
+38 099 922 32 00

 

 

 

 

 

«Містер Студреспубліки»

pimgpsh_fullsize_distrЧи можна виміряти чоловічу красу в сантиметрах? – Звісно, ні!
Агов, громадянки Студреспубліки, не згайте свій шанс обрати Містера Студреспубліки. Це не просто конкурс краси, це – море харизми, сили, тестостерону. Як обрати з них кращого – вирішувати вам. 

Кураторка суб-фестивалю:
Неля Жиговець
+38 066 774 21 43

 

 

 

 

 

«Денна туса»

denna(1)«Денна туса» або, як раніше її називали республіканці – «Битва міст», і, що важливо – не без причини. Вся справа в тому, що протягом дня пляж можна порівнювати з Куликовською битвою, адже кожен регіон намагається стати чемпіоном із серйозних та одночасно безглуздих активностей. У форматі туси проходить величезна кількість естафет, боїв, запливів, забігів… Треба тільки бути у гарному гуморі, мати бажання ще раз потрапити у дитинство (або залишитись у ньому ще на деякий час) і команду однодумців!

Куратор суб-фестивалю:
Костянтин Брусєнцев,
+38 063 809 45 66,
kucu4aya@mail.ru

«Дебати»

Бажаєш вміло та переконливо представляти свої погляди та доводити власну точку зору? Дебати – це саме те, що тобі потрібно! Якщо ти цілеспрямований і креативний, якщо ти вмієш впливати на громадську думку або хочеш цьому навчитися – вступай в наші ряди! Не гай часу, проходь онлайн-реєстрацію, обирай «Дебати», адже Студреспубліка вже незабаром.

Куратор суб-фестивалю:
Максим Красіков,
+38 093 14 28 187,
dniproschooldebate@gmail.com