fbpx
 
МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ
НОВІ СУБ-ФЕСТИ
 
ФОТО-КОНКУРС

 

 Фото-конкурс «Спалах емоцій» 

 

fotokonkursУ нашому житті трапляється дуже багато цікавих моментів, про які важко розказати й описати. Але якщо у тебе є фотоапарат…

Краще один раз побачити, ніж від багатьох почути. Тим паче на Студреспубліці, на якій, що не хвилина – то нова подія. Тому, ми пропонуємо тобі, професіонале/ко чи аматоре/ко, стати митцем/сткинею і просвітителем/ькою ключової молодіжної події року – ХХІІ «Студентської республіки-2020».

Фото-конкурс «Спалах емоцій» проводиться для всіх, хто хоче спробувати себе у фотомистецтві та тих, хто прагне показати свій погляд.

Під час фіналу XXІІ Студреспубліки у рамках Фото-конкурсу на тебе чекають майстер-класи від відомих фотографів і фото-пленери, а також спеціальна гаряча пропозиція цього літа – Photo Hunting із цікавими завданнями, конкурс «Найкращий фризлайт» і фотоквест, тема Фото-конкурсу: уточнюється.

Щоб узяти участь у Фото-конкурсі, потрібно:

1. Надіслати мінімум 3 (три) якісні фотографії на тему «Відповідальність Покоління» до 18 серпня;
2. Відповідно, треба пройти просту онлайн-реєстрацію на участь у Фото-конкурсі «Спалах емоцій» у рамках фіналу на сайті Студреспубліки;

3. Взяти з собою фотокамеру, бо на місці отримаєш нові завдання.

Прохання слідкувати за якістю фотографій – суперництво сильне, тож варто попрацювати над цими 3-ма кадрами. Кількість учасників/ць від команди не обмежена, пам’ятайте: чим більше вас, тим більше шансів. Переможців/ниць визначатиме спеціальне фахове журі — майстри/ні своєї справи. Зроби це літо незабутнім – візьми участь у Фото-конкурсі «Спалах емоцій»!

Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2019
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2017
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2016
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2015
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2014
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2013
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2010
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2009

Кураторка суб-фестивалю:
Руслана Дзюба
+38 095 309 64 90
ruslana.dziuba@gmail.com