fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНАЛЬНІ ПЕРЕМОЖ(НИ)ЦІ
Студмер і магістрат-2015
Студмер і магістрат-2014
Студмер і магістрат-2013
Студмер і магістрат-2010
Студмер і магістрат-2009
Студмер і магістрат-2008
Студмер і магістрат-2007
Студмер і магістрат-2005
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
1 2
01-08-2018   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
Запорізька Студреспубліка запрошує на «регіоналку»

11 серпня у Запоріжжі, у Парку відпочинку «Дубовий Гай» відбудеться Запорізький етап ХХ ювілейної Студреспубліки-2018. Ми на вас чекаємо! Улюблена «Студентська республіка» відчиняє свої двері. Тема - «Як досягти прогресу і миру на Запоріжжі». Реєструйтеся скоріше!

Докладніше...
08-08-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
Дебати як спосіб виховання свідомої громади

Запорізькі студреспубліканці зустрілися у Парку відпочинку «Дубовий Гай» із місцевими дебатерами, щоб повчитися, власне, дебатувати. Було і цікаво, і корисно.

Докладніше...
26-07-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
На сцені найкрасивіші – це «Перша Леді Запоріжжя»

22 липня за підтримки Студреспубліки в Запоріжжі, в в нічному клубі Sova, відбувся регіональний етап конкурсу краси особистості «Перша Леді». Перемогу здобула студентка філіалу Київського інституту бізнесу та технологій Христина Жемкова.

Докладніше...
Активні змагання під час СР-2016 24-06-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
Студреспублiка у Запорiжжі змушувала молодь думати

19 червня вiдбувся регiональний етап Міжнародної програми «Студентська республiки», котрий зiбрав студентiв з 8 вишів та дав можливicть продуктивно провести час активному студентству та помислити над «Позитивними сценаріями модернізації Запоріжжя: ролі громад і молоді».

Докладніше...
Запорізька Студреспубліка 18-06-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
Студреспубліка супергероїв у Запоріжжі

Вже завтра, 19 червня, парк відпочинку «Дубовий Гай» стане місцем зустрічі студентської молоді Запорізької області. Адже там відбудеться головна подія літа – Запорізька Студреспубліка. Тема цього року: «Позитивні сценарії модернізації Запоріжжя: роль громад і молоді».

Докладніше...
25-06-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
«Перша Леді Запоріжжя» – хвилююче та помпезно

Нещодавно в Запоріжжі в розважальному комплексі «Скайхолл» пройшов регіональний етап конкурсу краси особистості «Перша Леді». За головний титул цього року боролися 10 дівчат, які представляли запорізькі виші. Титул «Першої Леді Запоріжжя» виборола студентка Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій Анастасія Проніна.

Докладніше...
15-06-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
Тримаємо «марку»! З Міста Z стартували регіоналки

Літній цикл регіональних етапів почався 6-7 червня з Запоріжжя, на землі козаків у самому серці о. Хортиця. Студентським мером став студент Запорізького національного технічного університету Денис Бондаренко, який за сумісництвом виявився справжнім піратом. Подію відвідали лідер республіканців Павло Вікнянський і голова Дніпропетровської Студреспубліки Павло Краснобріжий, а також Запорізький губернатор Григорій Самардак [+ відео, аудіо].

Докладніше...
02-06-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
Літній цикл регіоналок Студреспублік-2015 відкриває Місто Z

6-7 червня у Запоріжжі на базі профілакторію Запорізького національного університету зберуться учасники з 9 вишів Запорізької області, аби відкрити літо позитивними, яскравими емоціями й інтелектуальним батлом на тему «Програма модернізації Запоріжжя» разом із регіональним етапом Студреспубліки-2015.

Докладніше...
28-01-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
Ми є «кастою» активу студентства

Кращі представники студентської молоді Запоріжжя взяли участь у регіональному етапі конкурсу «Кращий студент України», який пройшов 26 січня у приміщенні Запорізької облдержадміністрації. Перемогу здобув студент Запорізького національного університету Вадим Клименко. Організатор проекту - Студреспубліка [+ відео].

Докладніше...
29-12-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
«Кращий студент Запоріжжя» відбудеться у січні

Ти увесь рік багато працював над своїм захопленням? Тоді тобі саме час узяти участь у конкурсі «Кращий студент Запоріжжя–2014». Конкурс пройде до Дня студента у січні, лишень треба пройти онлайн-реєстрацію. Не пропусти!

Докладніше...
02-08-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
Запорізька Студреспубліка нагадала молоді, що українські класики завжди «в тему» і завжди класні

1 серпня в Запоріжжі проходив масштабний Літній Кубок 2014р. Відкритої молодіжної Ліги КВК. Саме туди завітали активісти Студреспубліки з простою метою – нагадати активній молоді, що творчість українських класиків незмінно вражає своєю актуальністю, розумінням життя та афористичністю.

Докладніше...
27-07-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
Запорізькі бульбашки щастя

26 липня студреспубліканці Запоріжжя провели суспільно-корисну акцію «Бульбашки щастя» [+ відео].

Докладніше...
28-06-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
Драйв + жага до знань = Запорізька Студреспубліка

Ось і пройшов регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» у м. Запоріжжя. 200 молодих та амбіційних представників 9 вишів області 21 та 22 червня будували власну модель міста. Анатолій Шашков – студент Запорізького національного університету став новим Студентським мером Запоріжжя [+ відео].

Докладніше...
16-06-2014   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Запоріжжя
«Ми вас здивуємо!», – Запорізька Студреспубліка

21 та 22 червня на дивовижній землі козаків, у самому її лоні - о. Хортиця - 200 найкращих студентів області будуть жити в наметовому містечку, брати участь у суб-фестивалях та обирати нову студентську владу регіону, бо проходитиме найочікуваніший захід року – Запорізька Студреспубліка-2014.

Докладніше...
29-07-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Запоріжжя
“Студентська республіка” в серцях запоріжців

Батьківщина козаків і металургії з щирими побажаннями приєднується до привітань держави, в якій починається завтрашній день і збуваються заповітні мрії. Студреспубліка - з ювілеєм! [+ відео]

Докладніше...